نتایج بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت

۰۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۹ کد : ۱۴۷۶۴ اخبار و اطلاعیه‌های دانشجویی
تعداد بازدید:۸۵

اسامی دانشجویان راه یافته  به مرحله استانی بیست و پنجمین دوره  مسابقات قرآن و عترت(بخش کتبی) دانشگاه آزاد اسلامی  واحد تهران جنوب دی ماه 98

ردیف

نام نام خانوادگی

رشته مسابقه و رتبه

رشته تحضیلی

استاد/دانشجو

کد ملی

امتیاز

شماره همراه

1

پریسا نظری

ترجمه ادعیه و زیارات - اول

مهندسی پزشکی

دانشجو

0020658125

35/833

09197525979

2

حسین حاج کریم

ترجمه ادعیه و زیارات - دوم

برق

دانشجو

0021499845

69/766

09395017951

3

مرضیه معززی رنگرزان

ترجمه ادعیه و زیارات- سوم

IT

دانشجو

0020249659

36/733

09216128954

4

محمد رضا خلیلی

زندگانی پیامبر اکرم(ص) - اول

صنایع سیستم مالی

دانشجو

0590331949

34/933

09125551815

5

مهدی سهرابی

زندگانی پیامبر اکرم(ص) - دوم

مهندسی مکانیک

دانشجو

0075069849

900

09023091796

6

پریسا صادقیان

زندگانی پیامبر اکرم(ص) - سوم

آموزش و پرورش ابتدایی

دانشجویی

3962682538

68/741

09195923382

7

علیرضا مالکی

نماز - اول

نرم افزار

دانشجو

0014649802

34/808

09199055880

8

عطیه یوسفی

ترجمه و تفسیرقرآن کریم - اول

علوم قضایی

دانشجو

0024718661

875

09381061055

9

امیر عباس بابا جهد انصاری

احکام - اول

مهندسی مکانیک

دانشجو

0020856741

35/833

09192276095

10

الهام نویزی

احکام - دوم

مشاوره

دانشجو

0410691569

63/733

09370225571

 

 

اسامی راه یافتگان به مرحله استانی بیست و پنجمین دوره  مسابقات قرآن و عترت(بخش شفاهی سال98) دانشگاه آزاد اسلامی  واحد تهران جنوب

ردیف

نام نام خانوادگی

رشته مسابقه و رتبه

رشته تحضیلی

استاد/دانشجو

شماره دانشجویی/کد استاد

نام پدر

کد ملی

شماره همراه

1

مهدی حمیدی

تحقیق- اول

مهندسی صنایع

استاد مدعو

16402

عبدالله

2511292084

09177810560

2

محمد رضا امیری سیاوشانی

حفظ 15جزء- اول

علوم قرآنی

استاد مدعو

16458

مرتضی

0083034978

09366600819

3

حسین قلعه نویان

تحقیق- اول

مهندسی معماری

دانشجو

9514913215

مجتبی

0020692552

09363703172

4

هدایت اله عصمتی

تحقیق- دوم

مهندسی برق

دانشجو

9212411550

عنایت اله

9999999999

09124104392

5

علیرضا آمره

تحقیق- سوم

مهندسی شهر سازی

دانشجو

9710113350

حسین

0023094257

09128391467

6

محمد رفعت منش

ترتیل- اول

مهندسی تکنولوژی

دانشجو

9512910535

محمود

0018720072

09392066314

7

حسین حاجی کریم

ترتیل- دوم

مهندسی برق

دانشجو

9617210455

غلامرضا

0021499845

09395017951

8

علی نعمت اله زاده

ترتیل - سوم

رشته حقوق

دانشجو

9627311346

محمد

0021992371

09106401942

9

محمد علمدار

حفظ 20جزء- اول

مهندسی عمران

دانشجو

9743910586

مسلم

0480663254

09195664100

10

شکراله ایرجی

تحقیق - اول

تاریخ فلسفه-

کارمند

-

نجفقلی

2801359955

09124068166

11

زینب حاجی جمالی

حفظ 5جزء- اول

فیزیک

استاد مدعو

17383

عباس

6199733916

09132602912

12

آرزو اسلامی نعمت آباد

حفظ 15جزء- اول

علوم قرآنی

استاد مدعو

14522

محمد رضا

1382298447

09127932005

13

فاطمه صلح میرزایی

ترتیل- اول

حسابداری

دانشجو

9855412655

قاسمعلی

3970243203

09015750289

14

طیبه مردانی

ترتیل- دوم

روانشناسی عمومی

دانشجو

9739510767

نصراله

3240847914

09363582368

15

زهرا کارگر

حفظ 5جزء- اول

مهندسی پزشکی

دانشجو

9510311303

جعفر

0020955553

09335492519

16

لیلا امیدی

حفظ 10جزء - اول

مهندسی برق مخابرات

دانشجو

9442110719

ناصر

0480248141

09124206501

17

زهرا صدر جهانی مهربان

حفظ 20جزء- اول

مهندسی صنایع

دانشجو

9517510086

جمشید

0480781966

09904979399

 


نظر شما :